Kapat
Hızlı Giriş
Kapat
Sepetiniz Boş
Ara Toplam
0.00 TL

Hakkımızda

Kurutemizlemesepeti.com tüketici gözü ile tasarlanmış, birinci önceliği yüzde yüz tüketici memnuniyeti olan, Türkiye'nin lider kuru temizleme, ütüleme, halı yıkama koltuk-mite yıkama , lostra, ev tekstili ve temizlik ağıdır. Kuru temizleme sektöründe en uygun fiyat, en hızlı hizmet, koşulsuz tüketici memnuniyeti hedefi ile yola çıkan Kurutemizlemesepeti.com sektördeki tecrübe ve birikimini uzman kadrosu ve yaygın bayi ağı ile tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.

Kuru Temizleme Sepeti’nin kurucusu Haldun Kurtkaya dır. kendisi Trabzon/ Vakfikebir doğumludur bu işi 2002 yılından beri yapmaktadır 2015 yılından beri www.kurutemizlemesepetim.com 2020 yılından beri www.kurutemizlemesepeti.com ile sizlere iyi hizmet verebilmek için günümüz internet ve kolaylık olan online hizmeti altında kapsamlı çalışma sürdürmektedir. Ekibi ve kendisinin en büyük hedefi siz değerli müşterilerinin zamanına zaman katıp yardımcı olmaktır. Sektörde emin adımlarla ilerleyen ve zamanınızı daha kaliteli geçirebilmenize olanak sağlayacak çözümler geliştiren Kurutemizlemesepeti.com sayesinde, sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Zamanınızı daha kaliteli geçirme şansı tanıyacak olan Kurutemizlemesepeti.com sayesinde sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.


Neden Kurutemizlemesepeti.com?

Gündelik yaşamın yoğun temposu arasında hepimiz kendimize daha çok zaman ayırmak, ilgi duyduğumuz işlere odaklanmak, sevdiklerimizle birlikte olmak, kısacası kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirmek isteriz. Kuru Temizleme Sepeti; çamaşır yıkamak, ütü yapmak, halı yıkamak gibi zorunlu işlerin verdiği zahmetten ve yarattığı zaman kaybından kurtulmanız için hayata geçirilmiş bir sisteme sahiptir. Uygun fiyatları, hızlı servisi ve kaliteli hizmet güvencesi ile her an parmaklarınızın ucunda yer alır.


Esnaf Dostu Kuru Temizleme Ağı

Kurutemizlemesepeti.com sahip olduğu geniş bayi yelpazesi ile ülkemizin her noktasına kaliteli kuru temizleme, ütüleme ve halı yıkama hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Uzun yıllar sektöre emek vermiş deneyimli kuru temizleme işletmelerinin bir araya gelmesi ile oluşan bu güçlü yapı, aynı zamanda kuru temizleme sektörünü bir kaç firmanın tekelinde olmaktan çıkarmıştır. Bu çalışma felsefesi ile tamamen esnaf dostu bir kuru temizleme ağı oluşturulmuş, hem esnafların hem de müşterilerin çıkarları gözetilmiştir.

Kurutemizlemesepeti.com olarak, müşterilerimizin beklentilerine hızlı ve doğru şekilde cevap vermek ilk hedefimizken, itibarımızı tüm menfaatlerin üzerinde tutmak, çalışma felsefemizdir.


Bizde Ön Ödeme var, Kredi Yükleme var !

Son dönemde sıklıkla karşılaşılan oluşumlardan biri de, çağrı merkezleri aracılığı ile satılmakta olan ön ödemeli kuru temizleme paketleridir. Kurutemizlemesepeti.com bu kolaylığı web sitemiz üzerinde bulunan paket kategorisi üzerinden çok fazla avantaj sunmaktadır örneğin: 1.000 TL’ lik ön ödemede anında 100 TL bonus yükleme yapmaktadır kısacası %25 den hariç %10 daha bonus kazandırıyoruz Ayrıca bakiyeniz 1. 100 TL olmaktadır bütün hizmet kategorisinden faydalanma ayrıcalığını size sunmuştur ön ödemeyi peşin alındığı gibi peşin indirimi ve bonusu yüklemesi saniyeler sürmektedir uygulama üzerinden takibatımız ve sms diğer elektronik haberleşme kanallarından bildirimi sunuyor Ayrıca bütün kartlara maksimum 9 taksit imkanı sağlıyor 3D iyzico güvencesi ile7/24 Kolay Sipariş

08502591461 No.lu çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşarak ya da bilgisayar veya mobil cihazlarınızdan, haftanın 7 günü, 24 saat boyunca siparişlerinizi verebilirsiniz. Aynı zamanda ‘siparişlerim’ bölümünden geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.


Kapıdan Kapıya Hızlı Kuru Temizleme ve Ütüleme Hizmeti

Hızlı ve kaliteli çözümler üreten , kapıdan kapıya kuru temizleme sistemiyle çalışıyor. Temizliğine önem verdiğiniz tüm ürünlerinizi 5 saat içerisinde kapınızdan teslim alır ve en geç 24 saat içerisinde, kullanıma hazır bir şekilde kapınıza teslim eder.

Hızlı ve kaliteli çözümler üreten , kapıdan kapıya halı yıkama sistemiyle çalışıyor. Temizliğine önem verdiğiniz tüm halılarınız 5 saat içerisinde kapınızdan teslim alınır ve en geç 168 saat içerisinde kullanıma hazır bir şekilde kapınıza teslim eder