Kapat
Hızlı Giriş
Kapat
Sepetiniz Boş
Ara Toplam
0.00 TL

Halı yıkama kuru temizleme ile yapılır mı?

Halılar zaman zaman temizlenmediğinde büyük kir yükü barındırırlar. Bu durum gerek sizler için, gerek aileniz ve çocuklarınız için, gerekse de evcil hayvanlarınıza büyük zarar verir. Kirlenen halılar için kuru temizleme işlemi yapılır mı? sorusu bir çok kişinin dilinde. Bir çok açıdan en avantajlı temizlik metodu olan bu yöntem halıda kullanılır mı? Halı yıkama kuru temizleme ile yapılır mı?


Halı yıkama kuru temizleme işlemi ile ilgili bazı yanıltıcı bilgiler internet üzerinden insanlara veriliyor. Bu konuda en aydınlatıcı metni elbette kuru halı yıkama konusunu da bilen, uzman kuru temizlemeciler bilebilir.


KURU TEMİZLEME İLE HALI YIKANIR MI?


Kuru temizleme işlemi halıya uygulanmaz. Fakat bu klasik kuru temizleme işlemi içindir. Yani kıyafetlere uygulanan yöntem halıya uygulanmaz. Fakat bir çok uzman ve teknoloji trendlerini takip eden kuru temizlemeciler bu sorunun üstesinden gelerek halı yıkama için özel bir yöntem geliştirmiştir. Bu yöntemler;


  • Kuru köpük ile halı yıkama
  • Talaşlı halı yıkama işlemi
  • Özel karışımlar ile halı yıkama
  • Spreyli halı yıkama


Bu özel yöntemler sadece işinde ehlileşmiş olan firmalar tarafından yapılabilir.


HALI YIKAMA KURU TEMİZLEME AVANTAJLARI


Bahsettiğimiz gibi klasik yöntemler ile kuru temizleme ile halı yıkamak mümkün değil. Fakat özel yöntemler kullanan bazı halı yıkamacılar veya kuru temizlemeciler sizi bazı zahmetlerden kurtarıp avantajlar sağlar. Bunlar;


  • KURULAMA SÜRESİNDEN TASARRUF


Özel yöntemler ile yapılan halı yıkama işlemi sayesinde halılar çok daha çabuk kurur, çok daha hızlı elinize ulaşır.


  • VAKİT VE ÇABADAN TASARRUF


Hanımlarımız iyi bilir ki halı yıkamak son derece teferruatlı ve uzun süren işlem. İşinde uzman kişilere başvurduğunuzda evlerinizden halıyı alıp, kısacık bir işlem ile en kısa sürede halınızı teslim etmektedir.


  • FİYATLARI ÇOK DAHA UYGUN


Özel yöntemler ile kuru temizleme halı yıkama yapan firmalar size diğer firmalardan çok daha uygun fiyatlar sunacak. Böylece paranız cebinizde kalacak.


HALINIZI EVLERİNİZDEN ALIYORUZ


kurutemizlemesepeti.com sizin için halı yıkama işlemini en uygun ve en tasarruflu şekilde yapan firmaları buluyor. Sizler bize ulaştığınızda ekiplerimiz halılarınızı evden alıp, evlerinize geri bırakıyor. Bu sayede sizin için en uygun fiyatlı çözümleri üretiyor.


Bize ulaşmak son derece kolay;


Whatsapp üzerinden veya telefonla 0850 259 1461 numaralı telefonu arayın-mesaj atın, kısa yoldan işleminizi yapalım.


Sağlıklı ve Temiz günler dileriz.