Kapat
Hızlı Giriş
Kapat
Sepetiniz Boş
Ara Toplam
0.00 TL

Kuru temizleme işlemi ne kadar sürer?

Yakınlarda bir daveti olanlar, düğünü olanlar, acilen toplantıya katılması gerekenler kuru temizleme işlemi ne kadar sürer? diye soruyorlar. Bir çok insan işlerinin bir an önce halledilip, elbiselerinin işlemden çıkmasını istiyor. Kuru temizleme işlemi süresi bu nedenle çok önemli. İnsanlar bu işlem öncesi planlarını bu sürelere göre yapmak istiyor.


Kuru temizleme işlemi ne kadar sürer? yanıtına elbette işletmeye göre farklı yanıtlar verebiliriz. Fakat Kuru Temizleme Sepeti markamızın bu süreleri ne kadar kısalttığından da bahsetmeden geçemeyeceğiz. Acil temizleme işleriniz için size bulunmaz fırsatlar sunuyoruz.


KURU TEMİZLEME İŞLEMİ SÜRESİ ORTALAMA NE KADAR?


Elbette firmaya göre değişim gösterebilmekle birlikte, standart bir kuru temizleme işlemi ortalama 1-2 iş günü sürmektedir. Elbette bu süreler temizlemeye verdiğiniz ürünün türüne göre değişim göstermekte. Örneğin;


  • Takım elbise kuru temizleme süresi ortalama 1-2 iş günüdür
  • Mont kuru temizleme süresi en fazla 6-12 saattir
  • Ceket kuru temizleme süresi en fazla 6-12 saattir
  • Damatlık kuru temizleme süresi en fazla 1-2 iş günüdür
  • Gelinlik kuru temizleme süresi en fazla 2-3 iş günüdür
  • Abiye kuru temizleme süresi en fazla 1-2 iş günüdür


Bu süreler kuru temizleme firmasının yoğunluk dönemlerine ve hizmet politikasına göre değişim gösterebilmektedir.EN HIZLI KURU TEMİZLEME HİZMETİ


Özellikle bazı dönemler kuru temizlemeye verdiğiniz ürünü hızlıca geri almak bir hayli zor. Bu bekleme süreleri sizin için adeta eziyet oluyor.


Kuru Temizleme Sepeti sizi bu dertten de kurtarıyor. Evlerinizden kuru temizlemeye verilecek ürününüzü en kısa sürede alıyoruz, olabilecek en hızlı sürede sizlere geri veriyoruz. Üstelik piyasanın çok altında fiyatlar ve firmamız güvencesi ile.


Sizde bu fırsattan faydalanmak için ister kurutemizlemesepeti.com sitemizi ziyaret edin, isterseniz de 0850 259 1461 numaralı whatsapp destek hattımızdan bize yazabilirsiniz.