Kapat
Hızlı Giriş
Kapat
Sepetiniz Boş
Ara Toplam
0.00 TL

ORTAK KULLANIM ALANLARI İÇİN PANDEMİDE TEMİZLİK HİZMETLERİ

Korona virüs hayatımıza girdiği ilk günden bu yana ev ve ofislerin temizliği konusunda oldukça fazla çözüm önerisi karşımıza çıkmıştır. Bu temizlik sürecinde dezenfektanlar iyi bir sonuç vermediği düşünülse de hem çevre dostu hem de insan sağlığına zararı olmayan dezenfektanlar sayesinde olumlu sonuçlar almak da mümkündür. Ofis ve ev temizliğinde etkin bir çözüm önerisi arıyorsanız kurutemizlemesepeti.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm mesai saati boyunca pek çok çalışanın içinde bulunduğu ofisler, günlük yaşamın neredeyse büyük bir çoğunluğunun aile bireyleri ile geçtiği ev ortamının hijyenik olması sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Ofis ve ev temizliği hizmetleri pek çok kişi için yüksek maliyetli hizmetler olarak görülse de aslında profesyonel temizlik hizmetleri olağan hayatın bir gerekliliğidir.

Ortak çalışma alanlarından bir tanesi olan ofislerde mutfak, asansör ya da tuvalet gibi pek çok alanda mikroorganizmaların dağılması daha kolaydır. Profesyonel ofis temizliği hizmetinden yararlanarak hijyenik bir ortam sağlamak çalışanların sağlığını korumanın en iyi yoludur. Ofis temizliği için yapılması gereken aşamalar aşağıdaki gibidir.

·        Çöplerin toplanması

·        Genel alan temizliği

·        Masa üzerinde bulunan cihazların temizliği

·        Masa üzerinin temizliği

·        Zemin temizliği

Aile bireylerinin ortak alanları ve gündelik yaşamın en çok zaman geçirilen alanlarından bir tanesi olan ev ortamının temizliği de oldukça önemlidir. Profesyonel ev temizliği hizmetlerinden yararlanarak ev içerisindeki bireyler için sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak mümkündür. Ev temizliği için aşamalar ise aşağıda yer aldığı şekilde ilerlemektedir.

·        Ev içerisinde halılar bulunuyorsa süpürerek tozların alınması 

·        Zemin yüzeyi silinmesi

·        Ev içerisinde yer alan eşyaların tozlarının alınması

·        Tuvalet ve banyo gibi ortak kullanım alanları dezenfekte edilmesi

·        Kapılar ve camlar temizliği

Ofis ve ev temizliği alan pek çok kişi zaman ve ekonomik açıdan kazanç sağladığını belirtmektedir. Deneyimli kişilerden oluşan bir ekibi bünyesinde barındıran firmayı tercih ederek beklentileri karşılamakta mümkündür. Aynı zamanda ofis ve ev temizliği esnasında kişinin günlük yaşam dışında hiçbir olumsuzluk meydana gelmeyeceği de bilinmektedir. Ofis ve evdeki kişilerin zevki ile firmaların hijyen anlayışı birleşerek mükemmel bir yaşam alanı elde etmek de mümkündür.