Kapat
Hızlı Giriş
Kapat
Sepetiniz Boş
Ara Toplam
0.00 TL

Kuru Temizleme hangi lekeleri çıkarır?

Kuru temizleme hangi lekeleri çıkarır? sorusu evlerinde zorlu kirlerle, çıkmayan lekelerle mücadele eden vatandaşlarımızın kafasındaki bir numaralı soru işareti. Çıkmayan inatçı lekeler ile uğraşanlar bu zorlu mücadelenin kıyafetlerine ne kadar zarar verdiğini iyi biliyor. Defalarca yıkandığı halde bir türlü çıkmayan kir ve lekelere karşı çözüm kuru temizleme.


Kuru temizleme hangi lekeleri çıkarır? diye soranlar kıyafetleri zarar görmeden, vaktinden ve gücünden tasarruf ederek tamamen temizlenmiş, kıyafetin ilk günkü gibi durmasını sağlayan bir temizlik hizmeti bekliyorlar. Elbette bunu sağlayabilecek tek işlem kuru temizleme yaptırmak.


KURU TEMİZLEMENİN ÇIKARDIĞI LEKELER


Günümüz teknolojik şartlarında kuru temizlemenin çıkaramadığı leke bulunmuyor. Özellikle ev hanımlarının kabusu haline gelen, kuru temizlemede çok kolay çıkan lekelere baktığımızda;


  • Çay Lekesi
  • Kahve Lekesi
  • Dondurma Lekesi
  • Çamur Lekesi
  • Tatlı Lekesi
  • Ruj ve Makyaj Lekesi
  • Şarap Lekesi


ve daha bir çok kir-leke türü kuru temizlemeciler tarafından kolayca çıkarılmaktadır. Bu lekeler çıkarılırken kıyafetiniz hiç bir şekilde zarar görmez, aksine ilk aldığınız gün kadar canlı ve parlak görünür.


Keza bu lekelerden bazıları bir kaç yıkamada çıksa bile hem vaktinizi alır, hem de su ve deterjan israfına neden olur, ,hem de kıyafetinizin yapısını-dokusunu bozar.


KURU TEMİZLEME PAS LEKESİ ÇIKARIR MI?


Kuru Temizleme işlemi pas lekesini de bertaraf etmektedir. Bunu özel bir karışım kullanılarak yapmaktadır. Böylece kıyafetiniz herhangi bir zarar görmeden kolayca pas lekesi de çıkabilmektedir. Size ise sadece kıyafetlerinizi kuru temizlemeciye emanet etmek kalır.


KURU TEMİZLEME KAN LEKESİ ÇIKARIR MI?


Diyelim harika bir takım elbiseniz, çok güzel bir gömleğiniz, çok beğenerek aldığınız bir abiyeniz ve kıyafetiniz var. Fakat herhangi bir yerinizde oluşacak ufak kesiklerden gelen kan bu kıyafeti anında mahvedebilir.


Korkmayın. Kuru temizleme buna da çözüm buluyor. Kan lekesi de kuru temizlemenin çıkarabildiği lekeler arasındadır.


KIYAFETLERİNİZİ KURU TEMİZLEME SEPETİ'NE EMANET EDİN


Bütün bu işlemler için artık sokak sokak, cadde cadde kuru temizlemeci arayıp, elinizde paketli kıyafetler ile yorulmanız gerekmiyor.


Kuru Temizleme Sepeti, kuru temizleme işlemleriniz için kıyafetlerinizi evinizden alıyor, evinize bırakıyor. Üstelik piyasanın çok altında fiyatlar ve çeşitli avantajlar için.


Bu fırsatları kaçırmamak için ister sitemizi ziyaret edin, isterseniz Whatsapp Destek Hattı üzerinden bize ulaşarak anında işlemlerinizi hallettirebilirsiniz.


Whatsapp Destek Hattımız: 0850 259 1461