Kapat
Hızlı Giriş
Kapat
Sepetiniz Boş
Ara Toplam
0.00 TL

KIŞ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ KABAN VE MONTLARIN TEMİZLİĞİ

Kış aylarında üzerimizden düşmeye ve soğuktan korunmak için tercih edilen kaban ve montlar bir süre sonra dış etmenlerden dolayı kirlenir. Daha iyi bir görüntüye sahip olması ve hijyenik olabilmesi için belirli aralıklarla temizliğinin yapılması gerekir. Pek çok kaban ve mont temizleme işlemi bulunmaktadır. Fakat herkesin dolabında en pahalı ürünler arasında yer alan kaban ve montların temizliği konusunda oldukça hassas olmak önemli bir faktördür.

Kaban ve montlarınızı silerek temizlemek mümkündür. Bunun için kumaş türüne uygun bir temizleyici maddeyi su ile karıştırarak mikro fiber bir bez yardımı ile kıyafetin dış yüzeyini temizlemek mümkündür. Bu yöntem genellikle yaka ve manşet gibi oldukça sık kirlenen yerler için tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kıyafetlerin iç kısmında yer alan etikette bulunan yıkama talimatına uygun şekilde çamaşır makinasında temizleme işlemlerini de başvurmanız mümkündür.

Kaban ve montlar diğer pek çok tekstil ürününe göre farklı bir kumaş yapısına sahip olduğu için bahsedilen temizlik yöntemleri ile hem derinlemesine temizlik sağlanamazken hem de ürün bir süre sonra deforme olmaya başlayacaktır. Hem emek hem de zamanınızı boşa harcamamak için kaban ve mont temizliği için kuru temizleme hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür.

Kuru temizleme sektöründe yer alan Kuru Temizleme Sepeti ile mont ve kaban temizliği garanti altına alınırken size de güzel günlerde kullanmak düşer.